lv ru
Informatīvais portāls par onkoloģiju
burtu izmērs: 1 2 3

Kampaņa 2016

2016. gada kampaņas sauklis ir "Veic krūšu pašpārbaudi reizi mēnesī!". Mūsu uzdevums ir uzrunāt ikviena vecuma sievieti, jo īpaši gados jaunas meitenes, aicinot regulāri veikt krūšu pašpārbaudi, jo tā ir metode, kā mēs pašas varam laicīgi konstatēt izmaiņas krūtīs un nepieciešamības gadījumā vērsties pie ārsta.

Kāpēc tev to vajadzētu darīt? Krūšu pašpārbaude ir metode, kā tu pati saviem spēkiem var pārbaudīt savas krūtis un būt droša par savu veselību. Ja regulāras krūšu pašpārbaudes laikā (vismaz reizi mēnesī – pirmajā nedēļā pēc mēnešreizēm) satausti savās krūtīs izmaiņas, piemēram, veidojumus krūtīs vai uz ādas, vai arī sāpes pārbaudes laikā, ir svarīgi doties pārbaudīties pie ārsta, kas izlems par tālāku izmeklējumu nepieciešamību.

Kampaņas ietvaros atklāts īpašs krūšu pašpārbaudes punkts, kas atrodas R"igā, Modes un izklaides centrā "Rīga Plaza" (Mūkusalas ielā 71), lai sievietēm būtu iespēja apgūt krūšu pašpārbaudes iemaņas speciālista vadībā.

Kampaņas „Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu" 2016.gada aktivitātes:

  • 8.aprīlī uzsākam kampaņu ar pasākumu presei un reģionālo vēstnešu semināru.
  • 28.maijā - kampaņas kulminācija. Aicinām ikvienu draudzības gājienā „Ejam kopā, lai dzīvotu", kā arī uz labdarības spēli, kas šogad norisināsies starp Latvijas un Jaunzēlandes sieviešu basketbola izlasēm. Gājiena dalībniekiem ieeja spēlē bez maksas!

Dzīvosim ar pārliecību par savu veselību un liksim divus soļus priekšā visām likstām, kas gadās mūsu ceļā.

Krūts pārbaude