lv ru
Informatīvais portāls par onkoloģiju
burtu izmērs: 1 2 3

Kampaņa 2011

KRŪTS VESELĪBAS ATBALSTA DIENĀ SAZIEDOTS 1961 LATS!

Vairāk kā 600 dalībnieku vakar piedalījās krūts veselības atbalsta gājienā 2011.gada 11.jūnijā, Latvijas Nacionālās sieviešu basketbola izlases spēlē un labdarības vakariņās, kopā saziedojot 1961.55 latus krūts vēža agrīnas diagnostikas pieejamības atbalstam.

Pasākumu viešņa – ilggadējā Nacionālās sieviešu basketbola līgas (WNBA) spēlētāja Olimpija Skota pauda pārsteigumu par tik lielu iedzīvotāju atsaucību pirmajā šāda gājiena organizēšanas reizē un izteica atzinību mūsu izlases meitenēm:“Neskatoties uz zaudējumu spēlē, šodien jūs esat uzvarētājas, jo esat sadzirdētas! Daudzas mammas un vecmāmiņas reiz Jums būs ļoti pateicīgas, ka ar savu rīcību, izglābāt viņu dzīvības”.

Latvijas Nacionālājai sieviešu basketbola izlasei gājienā pievienojās ne tikai viņu draugi un atbalstītāji, bet arī daudzi jaunatnes basketbola izlašu spēlētāji, kā arī treneri Daiga Jansone, Mudīte Zandere, Ainārs Bagatskis, Roberts Štelmahers un citi. Gājēju rindās bija manāmi arī Mirdza Martinsone, Ingrīda Circene, Džūdita Gārbere, Edgars Kots, Ojārs Kehris un Kārlis Strēlis. Daudzi pievienojās skatītājiem Arēnā Rīga.

Pēc spēles notika labdarības vakariņās, kur tika izsolītas 11. jūnija labdarības spēlei īpaši izgatavotās basketbola formas. Izsolīti tika visu izlases dalībnieču tērpi, ziedojumu kontu papildinot par 975 latiem.

Līdzekļu vākšana transporta izdevumiem, lai maznodrošinātas kundzes reģionos varētu nokļūt līdz tuvākajai diagnostikas iestādei un veikt bezmaksas pārbaudi, turpināsies labdarības portālā Ziedot.lv.

Projekta realizēšanā fonds Ziedot ir iesaistījis vairāk nekā 50 reģionālos partnerus – labdarības organizācijas, kas izplatīs transporta finansējuma lūguma anketas savas apkārtnes kundzēm. Tādejādi ikviens pieprasījums tiks pārbaudīts un sniegta ziedojuma izlietojuma atskaite.

Latvijas Nacionālās sieviešu basketbola Izlases kapteine Gunta Baško komandas vārdā pateicas visiem ziedotājiem un komandas atbalstītājiem, aicinot būt aktīviem gan līdzcilvēkiem svarīgu problēmu risināšanā, gan atbalstot Latvijas sportistus skatītāju tribīnēs. “Kopā mēs spējam paveikt iedvesmojošas lietas, kas dzīvi dara brīnišķīgu!”, pārliecināta ir spēlētāja.