lv ru
Informatīvais portāls par onkoloģiju
burtu izmērs: 1 2 3
Atgriezties

Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu

Aicinot pievērst uzmanību agrīnai krūts vēža diagnostikai un efektīvai tā ārstēšanai, Latvijas sieviešu volontieru biedrība “VITA” sadarbībā ar Latvijas Basketbola Savienību (LBS) jau devīto gadu organizē informatīvo kampaņu “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu”!

Kampaņās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību krūts vēža agrīnai diagnostikai un ārstēšanai, kā arī aicināt sievietes piedalīties valsts apmaksātajā krūts vēža skrīninga programmā. Šogad kampaņā tiek akcentēta gēnu lomu onkoloģijā un personalizētas, katram pacientam individuāli piemērotas, vēža terapijas svarīgums.

Piektdien, 7. jūnijā, plkst. 19.30 Arēnā Rīga kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” noslēgumā Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība aizvadīja “Rozā lentītes” spēli ar Turcijas valstsvienību. Tā mūsu spēlētājām bija pirmā pārbaudes spēle savu skatītāju priekšā, gatavojoties Eiropas čempionātam basketbolā sievietēm, kas šovasar no 27. jūnija norisināsies Rīgā.

Šogad “Rozā lentītes” spēle pulcēja skatītājus uz īpašas nots — pēdējo 195. reizi Latvijas valstsvienības sastāvā spēlēja tās ilggadējā kapteine Gunta Baško, kura nolēmusi beigt spēlēt basketbolu profesionāli.

Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!